Kosznovszky és Várkonyi végigjátszotta a baranyai rangadót - Így teljesítettek a kölcsönadottak

2023-02-13

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Kecskeméti TE:
Varga Bence
betegség miatt nem volt bevethető a Budapest Honvéd ellen 2-2-re végződő bajnoki mérkőzésen.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland
kispados volt a MOL Fehérvár FC elleni pénteki találkozón, melyet csapata a ráadásban értékesített büntetővel nyert meg 2-1-re.

Paksi FC:
Balázs József
a DVSC elleni összecsapáson nem volt keretben, a paksiak NB III-as csapatának kapuját viszont ő védte a Budapest Honvéd-MFA II ellen. A mérkőzést a tolnaiak nyerték 4-1-re, Balázs kapuját csak büntetőből tudták bevenni.

HR-Rent Kozármisleny:
Kosznovszky Márk
és Várkonyi Bence is végigjátszotta a PMFC elleni baranyai rangadót, csapatuk értékes pontot szerzett a harmadik helyen álló pécsiek otthonában (0-0). Kosznovszky egy átlövéssel és egy fejessel veszélyeztetett a mérkőzésen, míg Várkonyi a védelem tengelyében volt stabil pont.

Tiszakécskei LC:
Biben Barnabás
a 90. percben állt be az Aqvital FC Csákvár ellen, együttese a ráadás első percében bukta el a győzelmet (1-1).

Fotó: pmfc.hu/Kurdi József