Kölcsönfigyelő: Varga-védések Kaposváron, Kapronczaiék idegenbeli bravúrja (Videó)

2020-10-26

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Budafoki MTE:
Bese Balázs kispados volt a ZTE ellen idegenben 3-1-re megnyert OTP Bank Liga-mérkőzésen.

Dorogi FC:
Zuigeber Ákos betegség miatt nem volt keretben, ahogy Kovács Máté sem, míg Szerencsi Miklós ezúttal nem állt be a BFC Siófok ellen hazai bajnokin (1-2).

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence kétszer is pályára lépett az elmúlt napokban. Előbb a 9. fordulóból elhalasztott hazai mérkőzésen szerdán több szép védést is bemutatott a Gyirmót FC Győr ellen, de csapata egy korai góllal kikapott 1-0-ra. Majd vasárnap a 13. fordulóban a Kaposvári Rákóczi FC otthonában remek teljesítménnyel, bravúrokkal járult hozzá a 2-1-es győzelemhez.

Szentlőrinc SE:
A Békéscsabán 3-0-ra diadalmaskodó vendégeknél Kapronczai Gergely végigjátszotta az összecsapást, Nagy Barnabás a 68., míg Lehoczky Roland a 81. percben állt be. Törőcsik Péter nem került keretbe.

Békéscsaba 1912 Előre:
A koronavírus által sújtott békéscsabai keretnek ezúttal nem volt tagja Bidzylia Anton.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma együttesének Budaörs elleni hazai bajnokiját november 13-ra halasztották.

Szombathelyi Haladás:
Horváth Olivér a ráadásban állt be a Kolorcity Kazincbarcika SC otthonában 1-0-ra megnyert találkozón.

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente sérülés miatt tartósan nem bevethető.

HR-Rent Kozármisleny:
Babinszky Bence a szerdai Vác FC elleni pótolt bajnokin (1-0) kispados volt. Vasárnap pedig a utolsó 30 percre szállt be a Dabas-Gyón FC ellen (3-0), és a 78. percben gyakorlatilag gólpasszt adott. Futballistánk testtel próbált gólt szerezni a centerezés után, a vendégek kapusa még védeni tudott, de a kipattanót csapattársa a hálóba lőtte.

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán aktívan játszott az FC Dabas otthonában (2-2). Közel járt a gólpasszhoz is, de csapattársa mellé fejelte a labdáját.

Fotó: szeged-grosicsakademia.hu