Kölcsönfigyelő: Varga ismét remekelt, Tóth kétszer találta el a kapufát, Zuigeber visszatért (Videó)

2020-11-30

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Bese Balázs kispados volt a Kisvárda Master Good otthonában pontot szerző vendégeknél (0-0).

Dorogi FC:
Balhátvédként a mérkőzést végigjátszó Szerencsi Miklós nevéhez fűződött a hazaiak első helyzete a Kaposvári Rákóczi FC ellen, de lövése nem talált kaput a 7. percben. A  3-0-ra megnyert mérkőzésen csereként tíz percet játszott a betegsége után visszatért Zuigeber Ákos, Kovács Máté viszont még nem volt bevethető.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence ismét remek teljesítménnyel járult hozzá csapata kazincbarcikai győzelméhez. Az 1-0-ra megnyert összecsapáson kapusunk több magabiztos védés mellett két komoly hárítást is bemutatott: előbb a 47. percben Kovác Alan öt méterről érkező pörgetést védte, majd tizenegy minutummal később fogott óriásit egy közeli lövésnél.

Szentlőrinc SE:
A BFC Siófok ellen hazai 1-0 során Lehoczky Roland és Nagy Barnabás is végig a pályán volt. Középpályásunknak a 63. percben volt egy kísérlete, de 14 méterről, kapásból a kapu fölé lőtt. Kapronczai Gergely és Törőcsik Péter kispados volt.

Békéscsaba 1912 Előre:
Bidzylia Anton ezúttal is kerettag volt, de nem cserélték be a Gyirmót FC Győr ellen (0-1).

Szombathelyi Haladás:
Horváth Olivér nem állt be a DVSC elleni hazai döntetlen során (0-0).

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem került keretbe a Vasas FC ellen (0-1).

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente sérülés miatt tartósan nem bevethető.

HR-Rent Kozármisleny:
Babinszky Bence végigjátszotta a Paksi FC II elleni idegenbeli bajnokit, melyen csapata 2-1-es vereséget szenvedett.

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán ismét kezdő volt, a Budapest Honvéd FC II ellen a 22. percben 0-0-nál a bal kapufát találta el, de a kipattanóért is megküzdött, így a labda csapattársa elé került, aki a kapuba lőtt. A 3-0-ra megnyert bajnokin játékosunk 2-0-nál is gólt szerezhetett volna, de hiába érkezett tökéletesen a beadásra, fejese a felső lécen csattant.

Fotó: szeged-grosicsakademia.hu