Kölcsönfigyelő: Tóth gólt, a szentlőrinci négyesünk bennmaradást ünnepelhetett (Videó)

2021-05-03

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Budafoki MTE:
Bese Balázs kispados volt a Budapest Honvéd elleni mérkőzésen (0-1).

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós kezdőként 73 percet játszott a Vasas FC ellen. A 3-0-ra elveszített mérkőzésen, ha csapattársai jobban céloznak, két gólpasszt is adhatott volna. A 33. percben jobb oldali szögletét senkitől sem zavartatva, középről, 8 méterről a jobb kapufa mellé fejelték, majd a 47. perben játékosunk veszélyesen tekert egy jobb oldali szabadrúgást ballal a kapu elé, de társa fejesét a felső léc hárította. Zuigeber Ákos eltiltását tölti.

A teljes mérkőzés:

Szentlőrinc SE:
A Budaörs ellen 1-0-s vereséget szenvedő vendégeknél Nagy Barnabás végig a pályán volt. Kapronczai Gergely kezdőként egy félidőt kapott, a helyére beálló Törőcsik Péternek volt egy 12 méteres lövése, de nem talált kaput. Babinszky Bence nem került keretbe. A vereség ellenére az újonc bennmaradt a másodosztályban.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence ezúttal is hiányzott sérülés miatt a szegedi csapatból, akik 3-1-re nyertek a Nyíregyháza Spartacus FC ellen.

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Kovács Máté végigjátszotta a Szolnoki MÁV FC elleni idegenbeli találkozót (1-1). Játékosunk nagy mezőnymunkát végzett a középpályán, a ráadásban volt egy 20 méteres kísérlete, melyet hárított a kapus.

Kaposvári Rákóczi FC:
Bidzilya Anton az 59. percben, 0-3-nál állt be a PMFC ellen, így csapata szépítő találatakor a pályán volt (1-3).

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem lépett pályára a Gyirmót FC Győr ellen (1-2).

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente a 90. percben lépett pályára az ETO elleni városi rangadón (2-1).

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán ezúttal is kezdő volt és góllal járult hozzá a Monor elleni 3-0-ás idegenbeli sikerhez. Csapata öt fordulóval a vége előtt három ponttal vezeti a bajnokságot a Kecskeméti TE előtt.

Fotó: facebook.com/szentlorincse