Kölcsönfigyelő: Törőcsik-dupla, Kovács-gól és Kapronczai-gólpassz a hétvégén (Videó)

2021-04-12

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Budafoki MTE:
Bese Balázs ismét a kezdőcsapatban kapott helyet, és több védést is bemutatott a csapatunk ellen 0-0-ra végződő bajnokin.

A mérkőzés összefoglalója:

Dorogi FC:
A BFC Siófok otthonában 1-0-ra diadalmaskodó piros-feketéknél Zuigeber Ákos a 9., míg Szerencsi Miklós a 67. percben lépett pályára csereként. A vendégek győztes góljánál mindketten a pályán tartózkodtak.

Szentlőrinc SE:
A Békéscsaba 1912 Előre ellen 3-0-ás sikert arató baranyaiaknál Nagy Barnabás végig a pályán volt, a mérkőzés elején volt egy nagy mentése. A szintén kezdőként lehetőséget kapó Törőcsik Péter két góllal hálálta meg a bizalmat. Előbb a 80. percben kapásból óriási gólt rúgott tizenhét méterről a bal felsőbe, majd öt perccel később tizennégy méterről a jobb felsőbe lőtt. Utóbbi gólnál a 72. percben beálló Kapronczai Gergely adta a gólpasszt. Babinszky Bence csereként 30 percet kapott.

A teljes mérkőzés, Törőcsik első gólja 1:19:50-től, második találata pedig 1:25:10-től:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence ezúttal is hiányzott sérülés miatt a szegedi csapatból, akik 2-0-ra nyertek a Kaposvári Rákóczi FC ellen.

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Kovács Máté a 67. percben lépett pályára Szombathelyen, a rendes játékidő utolsó percében pedig jobbról, a 16-os vonaláról bődületes nagy bombát zúdított a kapu jobb oldalába, mellyel megszerezte csapatának a vezetést. A meccs végül egy ritkán látható találattal 2-2-es döntetlennel zárult.

Kaposvári Rákóczi FC:
Bidzilya Anton kezdő volt a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen, és jól teljesített. A 60. percben lecserélték, melynek taktikai okai is voltak, csapata ugyanis öt perccel korábban emberhátrányba került.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem lépett pályára a Budaörs ellen (2-2).

Gyirmót FC Győr:
A hétközi fordulóban gólt szerző Lustyik Levente kispados volt a PMFC elleni rangadón (3-3).

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán végigjátszotta a HR-Rent Kozármisleny ellen 2-0-ra megnyert bajnokit.

Fotó: bama.hu/Löffler Péter