Kölcsönfigyelő: Több játékosunk is kezdőként kapott lehetőséget a húsvéti fordulóban (Videó)

2021-04-06

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Az U21-es Európa-bajnokságon mindhárom csoportmeccsen lehetőséget Bese Balázs őrizte a fővárosiak kapuját az FTC ellen. Hálóőrünk a 4-0-ra elveszített mérkőzésen az első félidőben két Uzuni lövésnél is szépen védett, a kapott gólokról nem tehetett.

Összefoglaló:

Dorogi FC:
Zuigeber Ákos az első félidőben kétszer is gólt szerezhetett volna a Budaörs ellen, de előbb a 17 méterről a jobb felső sarok mellé tekerte a szabadrúgást, majd a félidő végén elcselezte a ziccert a kapussal szemben. A 2-0-ra elveszített mérkőzésen a 81. percben Szerencsi Miklós váltotta.

Szentlőrinc SE:
Az ETO ellen 0-0-ra végző hazaiaknál Nagy Barnabás és Törőcsik Péter is végigjátszotta az összecsapást, utóbbinak a 22. percben volt egy lövése, de a vendégek kapusa szögletre ütötte a labdát. Kapronczai Gergely és Babinszky Bence kispados volt.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence több védést is bemutatott a Vasas FC ellen, az angyalföldiek győztes góljáról nem tehetett.

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Kovács Máté eltiltás miatt nem lépett pályára az Aqvital FC Csákvár ellen (1-4).

Kaposvári Rákóczi FC:
Bidzilya Anton kispados volt a Szolnoki MÁV FC ellen (0-0).

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem lépett pályára a Szentlőrinc SE ellen (0-0).

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente kispados volt az FC Ajka elleni győzelem (1-0) alkalmával.

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán végigjátszotta a Taksony SE elleni bajnokit, melyet 2-1-re megnyert.

Fotó: vasasfc.hu