Kölcsönfigyelő: Lustyik feljutott a Gyirmóttal, Nagy B. gólpasszt adott (Videó)

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Budafoki MTE:
Az OTP Bank Liga küzdelmei már befejeződtek (Bese Balázs).

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós a 83. percben lépett pályára a Kaposvári Rákóczi FC ellen a Merkantil Bank Liga utolsó fordulójában. Játékosunk így már pályán volt, amikor megszületett a vendégek győztes találata (0-1). Zuigeber Ákos eltiltott.

Szentlőrinc SE:
Nagy Barnabás végigjátszotta a BFC Siófok elleni összecsapást (1-1), melynek 61. percében az ő bal oldali szöglete után egyenlített csapata. Törőcsik Péter kezdőként 82 percet kapott, Kapronczai Gergely váltotta. Babinszky Bence nem került keretbe.

A teljes mérkőzés, Nagy gólpassza 1:46:55-től:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence sérülése után visszatért, de még kispados volt a Kolorcity Kazincbarcika SC 2-0-ás siker alkalmával.

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Kovács Máté kezdett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen. A 61. percben lehozták, majd egy percre rá már a pályán kívül kapott sárga lapot.

Kaposvári Rákóczi FC:
Bidzilya Anton kispados volt a Dorogi FC ellen.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem lépett pályára a Vasas FC ellen (0-3).

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente a 84. percben lépett pályára a Békéscsaba 1912 Előre ellen megnyert utolsó fordulós bajnokin, melyen együttese 4-0-ra nyert, így feljutott az élvonalba.

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán a hétközi Dunaújváros elleni mérkőzésen (0-1) kezdett, de a 82. percben kiállították, így eltiltás miatt nem léphetett pályára vasárnap a Szegedi VSE ellen (5-1).

Fotó: gyirmotfc.hu