Kölcsönfigyelő: Kapronczai főszereplő volt a szentlőrinci gólban, Kovács csapata egyik legjobbja volt (Videó)

2021-02-22

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Bese Balázs kispados volt a Puskás Akadémia FC ellen 3-0-ra elveszített bajnokin.

Dorogi FC:
Az U19-es válogatottban hétközben gólt szerző Zuigeber Ákos kezdőként 62 percet játszott a Kolorcity Kazincbarcika SC ellen 0-0-ra végződő mérkőzésen Tatabányán. Szerencsi Miklós kispados volt.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence védte a szegediek kapuját, akik hazai pályán szaladtak bele súlyos vereségbe (0-5) az edzőváltáson áteső DVSC ellen. A kapott gólok ellenére hálóőrünk több nagy védést is bemutatott, a mérkőzés elején Szécsi két próbálkozását hatástalanította, míg a fordulást követően még 0-0-nál Tischler perdítését védte bravúrral.

A teljes mérkőzés:

Szentlőrinc SE:
Nagy Barnabás 90, Kapronczai Gergely 75 percet játszott a Kaposvári Rákóczi FC ellen. A 3-1-re elveszített összecsapáson középpályásunk a 21. percben remek labdát adott csapattársának, akinek passza után született meg a vendégek egyenlítése, míg Nagy B. felfutásaival és beadásaival jelentett veszélyt. Babinszky Bence nem állt be, Törőcsik Péter pedig nem került keretbe.

A teljes mérkőzés, Kapronczai passza 27:20-tól:

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Kovács Máté kezdőként 77 percet játszott a Dorogi FC ellen 0-0-ra végződő bajnokin. Középpályásunk a 29. percben közel járt a gólpasszhoz, de labdáját az utolsó pillanatban mentették a támadó elől, tíz minutummal később pedig bravúrral védte a hazai kapus a lövését.

Kaposvári Rákóczi FC:
Sérülése után Bidzilya Anton már keretbe került, de bajnoki bemutatkozása új klubjában még várat magára.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus FC ellen.

Gyirmót FC Győr:
A hosszú sérülés után visszatérő Lustyik Levente kispados volt a kisalföldi gárdában, mely 2-0-ra nyert BFC Siófok ellen.

Fotó: sonline.hu/Lang Róbert