HÍREK

Kocsissal szerződést hosszabbítottunk

2023-01-23

Kocsissal szerződést hosszabbítottunk

Az MTK Budapest szerződést hosszabbított Kocsis Gergővel, a felek a játékos nyáron lejáró kontraktusát hosszabbították meg további három évvel.

A 28 éves, védőként és védekező középpályásként is bevethető labdarúgó az őszi idény hajrájában szerződött klubunkhoz, az utolsó hét fordulóra. Ebben az időszakban együttesünk öt győzelmet és két döntetlent ért el, Kocsis Gergő mindegyik meccsen pályára lépett. 

A 188 cm magas, többszörös utánpótlás válogatott labdarúgó 2026 nyaráig írt alá hozzánk. Mint ismert, Kocsis visszatért az MTK-hoz, hiszen 15 éves koráig több szezont eltöltött a klubunk utánpótlásában, majd ezt követően külföldre szerződött, nemzetközi és hazai élvonalbeli kluboknál szerepelt.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-03-10 11:00 Sándor Károly Labdarúgó Akadémia

MTK BUDAPEST II

VS

FERENCVÁROSI TC II.

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman