Kezdődik a Magyar Kupa

2016-09-14

Oroszlányba látogatnak a kék-fehérek.

Az MTK Budapest csapata szerda délután megkezdi szereplését a Magyar Kupában, méghozzá az OBSK ’70’ Oroszlány csapata ellen, az OSZE Stadionban.

Az oroszlányiak a megyei selejtezőben a Lábatlan csapatán léptek túl, miután 2-2-es rendes játékidő után 10-9-re győztek tizenegyesekkel. Talán a mérkőzés tétjét tükrözi a kiscsapatok szempontjából, hogy a 90. percben két embert is kiállított a bíró.

A vendégek jó formában várhatják a megmérettetést, hiszen a 210. Örökrangadón 2-1-es győzelmet arattak az FTC ellen, a válogatott szünet előtt pedig gólnélküli döntetlent értek el idegenben az Újpest ellen.

A Fradi elleni csapatból négyen is bekerültek a csakfoci.hu fordulói válogatottjába, így ha ismét ilyen formában játszanak a fiúk, az Oroszlány elleni csata nem jelenthet gondot.

2016. szeptember 14. 15:30 OBSK '70' Oroszlány – MTK Budapest; Magyar Kupa mérkőzés, OSZE Stadion (Oroszlány)