HÍREK

Két játékosunk távozik

2022-07-12

Két játékosunk távozik

Andrija Drljo játékjogát értékesítettük, Prosser Dániel közös megegyezéssel távozik klubunktól.

Klubunk két labdarúgójának távozásával kapcsolatban is megállapodás született.

Andrija Drljo 2020-ban, a Dinamo Zagreb együttesétől érkezett az MTK Budapesthez, azóta 7 alkalommal lépett pályára az NB I-ben, 2-szer a Magyar Kupában, 12-szer NB III-as csapatunkban és 19-szer a bajnoki címet szerző U19-es gárdánkban. Drljo az elmúlt fél évet a Szentlőrinc csapatánál töltötte kölcsönben. A 19 éves bosnyák támadó játékjogát a Bajnokok Ligája selejtezőiben induló HSK Zrinjski Mostarnak értékesítettük, amely a játékos szülővárosának klubja.

Szintén távozik az MTK Budapesttől Prosser Dániel, akivel közös megegyezéssel bontott szerződést klubunk. A 28 esztendős támadó 2020 januárjában érkezett hozzánk és kereken 50 alkalommal lépett pályára tétmérkőzésen, mely során összesen 16 gólt szerzett. 2021 augusztusának végén a dán SönderjyskE együttese vette kölcsön játékjogát, az idény végeztével pedig visszatért az MTK Budapesthez.

Andrija Drljo és Prosser Dániel további pályafutásához sok sikert kívánunk!

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-06-26 10:00 SÁNDOR KÁROLY LABDARÚGÓ AKADÉMIA

MTK BUDAPEST

VS

IVÁNCSA KSE

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman