HÍREK

Két játékosunk távozik

2022-07-12

Két játékosunk távozik

Andrija Drljo játékjogát értékesítettük, Prosser Dániel közös megegyezéssel távozik klubunktól.

Klubunk két labdarúgójának távozásával kapcsolatban is megállapodás született.

Andrija Drljo 2020-ban, a Dinamo Zagreb együttesétől érkezett az MTK Budapesthez, azóta 7 alkalommal lépett pályára az NB I-ben, 2-szer a Magyar Kupában, 12-szer NB III-as csapatunkban és 19-szer a bajnoki címet szerző U19-es gárdánkban. Drljo az elmúlt fél évet a Szentlőrinc csapatánál töltötte kölcsönben. A 19 éves bosnyák támadó játékjogát a Bajnokok Ligája selejtezőiben induló HSK Zrinjski Mostarnak értékesítettük, amely a játékos szülővárosának klubja.

Szintén távozik az MTK Budapesttől Prosser Dániel, akivel közös megegyezéssel bontott szerződést klubunk. A 28 esztendős támadó 2020 januárjában érkezett hozzánk és kereken 50 alkalommal lépett pályára tétmérkőzésen, mely során összesen 16 gólt szerzett. 2021 augusztusának végén a dán SönderjyskE együttese vette kölcsön játékjogát, az idény végeztével pedig visszatért az MTK Budapesthez.

Andrija Drljo és Prosser Dániel további pályafutásához sok sikert kívánunk!

Kapcsolódó cikkek

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman