Két gól és két gólpassz - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2024-05-20

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence sérülés miatt nem volt bevethető a Kecskemét TE elleni szezonzáron (1-2).

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Zuigéber Ákos nem kapott játéklehetőség a Credobus Mosonmagyaróvár ellen 3-2-re megnyert hazai találkozón.

Tiszakécskei LC:
Lehoczky Roland végig a pályán volt a BVSC-Zugló elleni mérkőzésen (1-1).

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin végigjátszotta a BFC Siófok otthonában 3-0-ra megnyert összecsapást. A 29. percben volt egy komoly gólszerzési lehetősége, de mellé lőtt. Csapata második góljánál viszont ő adta a gólpasszt!

A mérkőzés összefoglalója:

Pécsi MFC:
Miknyóczki Ádám kezdőként 66 percet játszott a Budafoki MTE otthonában. Együttese a 37. percre már kettős emberhátrányba került, végül pedig 2-0-ra kikapott.

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián védte a zuglói együttes kapuját a Tiszakécskei LC otthonában (1-1). Csapata a 14., bennmaradó helyről várhatja az utolsó fordulót.

Zsóri Dániel a szünetben, míg Merényi Ádám az 56. percben lépett pályára a PMFC ellen. A 2-0-ra megnyert találkozón mindketten gólt szereztek, Zsóri közelről volt eredményes egy szöglet utáni kavarodást követően, míg Merényi 12 méterről lőtt a jobb alsóba.

A teljes mérkőzés, Zsóri gólja 1:20:20-tól, míg Merényi találata 1:43:13-tól:

Gyirmót FC Győr:
Szőke Gergő kezdőként 78 percet kapott a Budapest Honvéd otthonában (2-2). A vendégek második góljánál a labdaszerzését követően ő adta a gólpasszt az 50. percben. Később sérülés miatt kellett lecserélni.

A teljes mérkőzés, a labdaszerzés és a gólpassz 1:45:30-tól:

BKV Előre:
Balogh Máté végig a pályán volt az NB III Dél-Keleti csoportjában, csapata 1-0-ra kikapott a Hódmezővásárhelyi FC otthonában.