HÍREK

Kapronczai Gergely visszatér klubunkhoz

2022-07-30

Kapronczai Gergely visszatér klubunkhoz

A több poszton is bevethető játékos az elmúlt két évben komoly NB II-es rutint szerzett.

A 2001-es születésű, korábban 6 éven át klubunk kötelékébe tartozó Kapronczai Gergely csatlakozik az MTK Budapesthez. A játékos első körben a második csapat edzéseibe kapcsolódik be, de mivel az NB II-es és az NB III-as együttes kereteinél folyamatos az átjárás, így számára is adott a lehetőség, hogy minél magasabb szinten szerepeljen. 

A korábbi U16-os és U17-es válogatott játékos több poszton - így támadóként és középpályásként is - bevethető, az elmúlt időszakban pedig baloldali védőként szerepelt. 

2015-től, az U15-ös korosztálytól 2019-ig a Sándor Károly Labdarúgó Akadémián nevelkedett - utolsó félévében az NB I-es gárda kispadjára is leülhetett. Ezt követően kölcsönben a III. Kerületnél és a második vonalban induló Szentlőrincnél töltött el egy-egy idényt, majd a legutóbbi szezonban is az NB II-ben szerepelt, 27 alkalommal lépett pályára a Budaörs együttesében. 

Üdv újra az MTK-nál, Kapor!

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2023-04-02 00:00 Makó Város Sportcentrum

MAKÓ FC

VS

MTK BUDAPEST II

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman