Kanta József: "Jól reagáltunk a kapott gólra"

2022-04-25

NB III-as csapatunk vezetőedzője értékelte a Szekszárd elleni döntetlent.

Kanta József vezetőedző: "Kicsit kupameccs-érzete volt a találkozónak számomra. Nem tudok rosszat mondani a játékosaimra, mert igyekeztek, az első félidőben pedig több olyan lehetőség is volt, ahol az utolsó passz hibádzott csak. Sajnos lassan tradícióvá kezd válni nálunk, hogy kapunk egy elkerülhető gólt, ráadásul most egy szerintem véleményes büntetőből. Erre jól reagáltunk, hiszen a játékrész végén egyenlítettünk is. A meccs képe alapján 2-3 gólos vezetéssel kellett volna a szünetre menni, ehelyett 1-1 volt. A folytatás inkább a küzdelemről szólt, kevés helyzetet tudtunk kialakítani. Az első félidőben lehetett volna ezt a mérkőzést megnyerni, a továbbiakban inkább a küzdőszellemmel voltam elégedett."