Kanta József: "Csak az utolsó 25 perccel vagyok elégedett"

2022-01-26

NB III-as csapatunk vezetőedzője értékelt a Tatabánya elleni 2-2-es döntetlen után.

Kanta József vezetőedző: "Csak az utolsó 20-25 perccel vagyok elégedett, a mérkőzés többi részével egyáltalán nem! Könnyű lenne kifogást találni, hogy a felkészülés negyedik hetében vagyunk és fáradtabbak a lábak, de ez egyáltalán nem érdekel engem. Ritmustalanul, ötlettelenül játszottunk és olyan techniai hibákat vétettünk, amiket a fáradtság sem indokol. A vége felé aztán mindent megtettek a srácok, hogy megnyerjük a mérkőzést és megvoltak a helyzetek a győzelemért, de számomra nem a végeredmény a fontos, hanem az utolsó 25 perc mentalitása. Ez egy jó kiindulópont, minden másról pedig lesz mit megbeszélni a játékosokkal."