HÍREK
Jegyinformációk a Mezőkövesd elleni meccsre
2019-04-29
Elindult a jegyértékesítés a Mezőkövesd elleni bajnoki mérkőzésre, amelyre szombaton 17:00-kor kerül sor.
Jegyeket elővételben online lehet megvásárolni, személyesen pedig a mérkőzés napján (1087 Budapest Salgótarjáni út 12-14.). Aznap a jegypénztárak 14:00-kor nyitnak.
Elővételi jegyvásárlásra az alábbi linken van lehetőség folyamatosan: meccsjegy.mlsz.hu.
A találkozóra ezúttal sincs névre szóló jegyértékesítés.
Fontos információ, hogy a meccsen kihelyezésre kerül egy támogatói adományládikó az Új HNS VIP-bejáratánál, amibe támogatásokat gyűjtünk a „Gyógyítjuk a Gyermekeket Alapítvány” számára. A VIP-regisztrációnál kihelyezett doboznál azok a szurkolók is tudnak adakozni, akik nem a VIP-ben, hanem a lelátó bármelyik részén ülnek. A kezdeményezésről és az ezzel kapcsolatos árverésről (Torghelle dedikált mezére) itt lehet bővebben olvasni.
Kérjük a sajtó munkatársait, hogy a mérkőzések hetében, péntek délig ITT akkreditáljanak! Aki határidőig nem regisztrál, azt nem tudjuk beengedni a stadionba. Kérjük, a kollégákat, hogy olvassák el a sajtó munkatársaira vonatkozó szabályozásunkat a bejegyzés alján!
Fontos információk a média képviselői számára
Az MTK Budapest által rendezett mérkőzésre belépő újságíró és/vagy fotós elfogadja és betartja a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ), adott esetben az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA), vagy a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) vonatkozó pályarendszabályait, melyek a következők:
1. Nem lép a játéktérre a mérkőzés előtt, alatt és után.
2. Nem lép a csapatok öltözőjébe semmilyen esetben sem.
3. Csak a számára kijelölt helyen tartózkodik, végzi munkáját és közlekedik, mielőtt elhagyja a stadiont. A fotósok csak az alapvonal és a tizenhatos vonala között tartózkodhatnak folyamatosan, a kapu mögött és a két tizenhatos közötti területen nem tartózkodhatnak, azt csak közlekedésre használhatják. Kivéve a mérkőzés előtti felvonulást és csapatképet, amikor a felezővonalnál fotózhatnak a médiumok munkatársai.
4. A fotósok a megkülönböztető mellényt a mérkőzés egész ideje alatt rendeltetésszerűen, azaz a felső ruházat fölött használják.
5. Figyelembe veszi a MTK Budapest érdekeit, és nem takarja el, illetve teljes mértékben láthatóan hagyja a mérkőzésre kihelyezett reklámtáblákat.
6. A biztonsági szolgálat kéréseit elfogadja, utasításait betartja: mozgásával, viselkedésével, viseletével nem akadályozza, nehezíti a megkülönböztető jelzést viselő személyzet, továbbá a rendőrség munkáját.
Egyéb betartandó kötelezettségek, információk:
1. A sportpálya területén belül számára fenntartott tartózkodási helyeket csak az esemény napján, legkorábban a kezdési időpontot megelőzően egy órával foglalhatja el. Ha ettől eltér, tudomásul veszi és elfogadja a biztonsági szolgálat intézkedéseit.
2. Elfogadja az MTK Budapestnek a sportpályára és az akkreditációs rendre vonatkozó szabályait.
3. Az akkreditáció csak az akkreditált személyre vonatkozik, más személy nem használhatja.
4. A belépéskor kapott karszalagot viseli, a biztonsági szolgálat kérésére ellenőrzésre felmutatja.
5. A karszalag, másik mérkőzésre nem használható fel.
6. A sajtóakkreditáció külön engedély nélkül nem érvényes a klubvezetés, a játékosok és a SKY- és VIP-vendégek által használt területre.
7. Abban az esetben, ha interjút szeretne készíteni a MTK Budapest vezetőedzőjével, vagy játékosával a mérkőzés után, akkor azt jelezze részünkre az akkreditációs e-mail címen, vagy a mérkőzés után 10 percen belül.
8. Interjúk készítésére kizárólag a sportolói bejáratnál kiépített mix-zónában van lehetőség (kivéve a televízió munkatársait)
Szankciók:
Amennyiben az akkreditált munkatárs a szabályokat megsérti, a MTK Budapest fenntartja a jogot arra, hogy az újságírót, a fotóst vagy a televízió munkatársát – érvényes akkreditációja ellenére – ne engedje be, vagy kivezesse a stadion területéről. A rendellenességet követően a pályarendszabály, valamint egyéb biztonsági szabályok megsértésének súlyától függő eljárást folytat le a Klub, súlyosabb esetben a hatóság. A klub eljárásának keretén belül korlátozásra, súlyosabb esetben visszavonásra kerül az akkreditáció, vagy a következő eseményekre korlátozzuk a belépést.
Amennyiben valamelyik fotós a sportrendezvény ideje alatt megszegi az MLSZ-pályarendszabályait, illetve a hatályos magyar törvényeket – különös tekintettel a „huligántörvény” néven 2011. évi CIV. törvényre – a MTK Budapest visszavonhatja akkreditációját és polgári peres úton kártérítést követelhet a fotóstól, valamint az általa képviselt médiumtól.
A sajtó munkatársainak a hazai mérkőzéseinken is jó munkát kíván az MTK Budapest!
Kapcsolódó cikkek
következő Mérkőzés
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK Budapest hírlevél
Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:
