2021-08-16

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Mint ismert, klubunk a 2021/2022-es szezonban az NB III-ban is indít csapatot, így fiataljaink a felnőttek között fejlődhetnek tovább. Vannak viszont olyan futballistáink is, akik a másodosztályban bizonyíthatnak. Rovatunkban az ő teljesítményükről számolunk be.

Budafoki MTE:
Bese Balázs végigjátszotta a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen 1-1-re végződő mérkőzést. A kapusnak a 22. percben volt egy nagy védése, amikor a jobb oldalon kilépő Gajdos hosszú sarokra tartó lövését tolta ki szögletre. Zuigéber Ákos kezdőként 86 percet játszott, a 43. percben közel járt a gólhoz, de fejese a lécen csattant.

III. Ker. TVE:
Biben Barnabás nem lépett pályára a Dorogi FC elleni összecsapáson, melyet csapata 2-1-re elveszített.

Kecskeméti TE:
Varga Bence az első félidőben több védést is bemutatott az FC Ajka ellen, együttese hátrányból fordítva 3-1-re nyert.

FC Ajka:
Lehoczky Roland kezdő volt a Kecskeméti TE ellen, 1-1-nél az 53. percben lecserélték.

Szentlőrinc SE:
Törőcsik Péter kispados volt a WKW ETO FC Győr elleni 1-1 alkalmával.

Békéscsaba 1912 Előre:
Winter Dániel kispados volt a Tiszakécske ellen, az NB III-ban viszont kétszer is lehetőséget kapott: a hétközi fordulóban ő védett a Tiszafüred elleni siker alkalmával, a hétvégén pedig a 17. percben állt be a DVSC II ellen (3-3), miután a kezdőkapust kiállították.

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós aktívan mozgott a III. Ker. TVE ellen, közel járt a gólhoz és a gólpasszhoz is, végül a 80. percben lecserélték a 2-1-re megnyert bajnokin.