Horváth Dávid: "Bánhatjuk, hogy nem mi szereztük meg a vezetést"

2022-08-01

NB III-as csapatunk vezetőedzője értékelte a Ferencvárosi TC II elleni évadnyitót.

Horváth Dávid vezetőedző: "Az energiabefektetés és az intenzitás már az első perctől kedve rendben volt. Bánhatjuk, hogy nem mi szereztük meg a vezetést, hiszen több alkalommal is volt lehetőségünk arra, hogy mi kerüljünk előnybe. Az első félidő végén viszont kétgólos hátrányba kerültünk, onnan pedig már nagyon nehéz feljönni. A középső zónás védekezésünk és a kontrák elhárítása egész mérkőzésen gondot okozott. Ezt sürgősen ki kell javítanunk, már a következő fordulóra. Az viszont, hogy fel tudtunk állni és közelítettünk a pontszerzésért és idegenben sem esett szét a csapat, az a jövőben is alap kell, hogy legyen. 3-2 után bizakodó voltam, hogy elcsípünk egy döntetlent, mert küzdöttünk és előjöttek azok a dolgok, amiknek elő kellett, hogy jöjjenek. Sajnálom, hogy nem sikerült ponttal, esetleg pontokkal hazatérnünk, mert amint mondtam, a befektetett energia alapján erre rászolgáltunk volna."