Hét játékosunk kezdő volt, Zsóri hatalmas gólt ollózott - Így teljesítettek a kölcsönadottak

2024-03-12

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence végigjátszotta a csapatunk elleni vasárnap esti bajnoki mérkőzést (2-2).

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Zuigéber Ákos sérülés miatt nem volt bevethető a HR-Rent Kozármisleny elleni mérkőzésen (2-0).

Tiszakécskei LC:
Lehoczky Roland visszatért az eltiltása után és második félidőt végigjátszotta a Soroksár SC ellen 1-0-ra elveszített találkozón.

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin kezdőként 80 percet játszott a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen, az 55. percben sárgát kapott (0-2).

Pécsi MFC:
Miknyóczki Ádám kezdőként egy órát kapott a BVSC-Zugló ellen, csapata kettős emberhátrányban harcolt ki 1-1-es döntetlent.

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián több védéssel járult hozzá a zuglói együttes PMFC elleni idegenbeli pontszerzéséhez (1-1).

Zsóri Dániel kezdőként 81 percet kapott a listavezető Nyíregyháza Spartacus FC ellen 0-2-ről 3-2-re megnyert összecsapáson. Az első félidő ráadásában 15 méterről a bal alsó sarokba ollózott. Merényi Ádám sérülés miatt nem volt bevethető.

Gyirmót FC Győr:
Szőke Gergő kezdőként lépett pályára, a 48. percben lecserélték a Kolorcity Kazincbarcika SC otthonában. Csapata később gólt kapott, így 1-0-ás vereséget szenvedett.

BKV Előre:
Balogh Máté ezúttal is gólt szerzett a harmadosztályban. A 19 éves támadó a Füzesgyarmati SK elleni 3-1-es siker első találatát jegyezte.