Hét játékosunk is kezdőként kapott lehetőséget a legutóbbi fordulóban - Így teljesítettek a kölcsönadottak

2024-04-16

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence sérülés miatt nem volt bevethető az FTC ellen 3-2-re elveszített bajnokin.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Zuigéber Ákos végigjátszotta a Szombathelyi Haladás ellen 2-1-re megnyert mérkőzést. A 90 perc során volt két veszélyes próbálkozása, de szabadrúgását és átlövését is védeni tudta a vendégek kapusa.

Tiszakécskei LC:
Lehoczky Roland végig a pályán volt a PMFC otthonában 1-0-ra elveszített találkozón. Az első félidő végén volt egy remek blokkja, a közeli hazai próbálkozásba tudott belelépni.

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin végigjátszotta a Vasas FC vendégeként 2-1-re elveszített hétfő esti bajnokit. A 36. percben az ő átadása után harcolt ki tizenegyest a csapata, amit értékesítettek is.

Pécsi MFC:
Miknyóczki Ádám az elsőtől az utolsó percig pályán volt a Tiszakécskei LC ellen 1-0-ra megnyert összecsapáson.

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián védte a zuglói együttes kapuját a Gyirmót FC Győr otthonában. A találkozón volt több védése is, de a hajrában kétszer is bevették a kapuját, így 2-1-re kikaptak.

Zsóri Dániel kezdőként 87 percet kapott az ETO FC Győr ellen 2-1-re megnyert bajnokin. Az első félidőben két veszélyes próbálkozása is volt, de gól egyikből sem lett. Merényi Ádám a hajrában, a 87. percben állt be.

Gyirmót FC Győr:
Szőke Gergő az előző fordulóban begyűjtötte az ötödik sárgáját, így eltiltása miatt kénytelen volt kihagyni a BVSC-Zugló elleni találkozót (2-1).