Hatan kezdőként, hárman csereként léptek pályára - Így teljesítettek a kölcsönadottak

2024-05-14

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence sérülés miatt nem volt bevethető a Paksi FC ellen 1-1-re végződő bajnokin.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Zuigéber Ákos visszatért az eltiltása után, kezdőként 78 percet játszott a BFC Siófok ellen hazai környezetben (1-1).

Tiszakécskei LC:
Lehoczky Roland végigjátszotta a Gyirmót FC Győr elleni találkozót (1-1). A 24. percben volt egy lövése 20 méterről, ami fölé ment.

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin kezdőként 66 percet kapott az Aqvital FC Csákvár vendégeként 3-1-re elveszített összecsapáson, az 59. percben sárgát kapott.

Pécsi MFC:
Miknyóczki Ádám vállsérülése után visszatért, a 86. percben cserélték be a Soroksár SC ellen (1-0).

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián védte a zuglói együttes kapuját a már bajnok Nyíregyháza Spartacus FC ellen 2-1-re elveszített hazai összecsapáson.

Zsóri Dániel és Merényi Ádám is a második félidőt játszotta végig a Credobus Mosonmagyaróvár otthonában (1-1).

Gyirmót FC Győr:
Szőke Gergő végig a pályán volt a Tiszakécskei LC elleni hazai 1-1 alkalmával.

BKV Előre:
Balogh Máté végig a pályán volt az NB III Dél-Keleti csoportjában, csapata az ő duplájával fordított 2-3-ról és nyert 4-3-ra a Vasas FC II ellen.