Győzelem a lipóti edzőtábor első mérkőzésén

2022-07-20

NB III-as csapatunk 2-1-re nyert az ETO FC Győr II ellen.

A lipóti edzőtábor első mérkőzésére került sor szerdán délelőtt. Horváth Dávid vezetőedző együttese az ETO FC Győr II gárdájával csapott össze.

Egy kontrát követően a zöld-fehérek szereztek vezetést a találkozó 10. percében (1-0), de a találkozó java része együttesünk mezőnyfölénye mellett zajlott. Ennek meg is lett a foganatja, hiszen a 20. minutumban Vasvári harcolt ki büntetőt, amit Törőcsik értékesített (1-1).

A szünetig újabb gól nem esett, de Gyuris apróbb sérülése miatt már a 29. percben cserélni kényszerültünk. Helyére az a Necula állt be, aki most először ölthette magára az MTK Budapest II mezét.

A 66. percben egy gyorsan elvégzett szabadrúgást követően Juhász passzát Dóra váltotta gólra (1-2).

Ez az eredmény pedig a későbbiekben már nem változott - de időközben Lauri Giuseppe is debütált a felnőtt futballban -, együttesünk így 2-1-re győzött az ETO FC Győr II elleni felkészülési mérkőzésen.