Főtáblára jutott a csoportgyőzelemmel az MTK Hungária

2014-08-14

Három nyert meccsel, kilenc ponttal nyerve a 3. csoportot, a legjobb 32 közé került az MTK a női labdarúgó Bajnokok Ligájában. Az utolsó mérkőzésen mindenképpen nyerni kellett a szlovén bajnok ellen. Vesztett állásból fordított a gárda, tulajdonképpen nem is kapott ellenféltől gólt.

Főtáblára jutott a csoport győzelemmel az MTK Hungária

Női Labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. csoport: Pomurje (szlovén) - MTK Hungária 1-2 (1-1)

Gól: Papp öngól a 23. percben, Gál a 29. percben, Pádár 11-esből a 87. percben

ZNK Pomurje: Vrdoljak – Bojcic, Stipancevic, Rogan, Spur – Tibaut, Zver, Vrabel, Kolbl – Conjar, Nikl

Csere: Conjar helyett Rozmarics a 60. percben

Sárga lap: Spura 20 percben, Spur az 58. percben,Nikl a 63. percben, Rozmarics a 67. percben

MTK Budapest: Szűcs – Tell, Demeter Smuczer, Szabó – Gál, Papp, Kaján, Pádár – Csányi, Nagy

Csere: Csányi helyett Méry az 52. percben, Demeter helyett Tóth a 72. percben, Nagy helyére Fogl a 80. percben

Sárga lap: Tell a 6. percben, Kaján a 23. percben, Pádár a 60. percben, Méry a 76. percben, Fogl a 90. percben