Felkészülési mérkőzésen: Ceglédi VSE - MTK Budapest 1-3 (0-1)

2015-01-31

Két, a szurkolók számára kevésbé ismert játékost is láthattak azok, akik Cegléden rábukkantak az első edzőmérkőzését játszó OTP Bank Liga második MTK-ra. Ramos és Vukovics biztatóan mozgott. Igen, rábukkantak, mert az eredetileg az Ikarus pályára meghirdetett találkozót az éjszakai havazás miatt nem lehetett megrendezni. Szóba került Budafok is. Ott meg zsúfolt volt a pálya programja. Így maradt Cegléd.

MTK Budapest:
Hegedüs – Baki, Kelemen, Vukmir, Poór – Vass Á., Pölöskei, Kanta, Ramos – Torghelle, Csiki

Cserék: Hegedüs helyett Vukovics, Vass Á. helyett Thiam, Baki helyett Nagy T., Torghelle helyett Hrepka, Csiki helyett Bese, Pölöskei helyett Hajdú, Kanta helyett Vass P. és Vukmir helyett Deutsch, mind a szünetben.
Szakmai igazgató: Garami József

Ceglédi VSE: Kovács A. - Oláh, Albert, Farkas, Pesti - Dóczi, Koncz, - Koós, Pantovics, Farkas Z. - Balogh
Vezetőedző: Szabó István

44. perc: Ramos-szal szabálytalankodtak – a 11-es jogosságát vitató ceglédiek – a büntetőterületen belül. Kanta a bal sarokba helyezte a labdát. 0-1

60. perc: Egyenlített a Cegléd. Kovács lépett ki a jobb oldalon, bevitte a labdát a tizenhatoson belülre, lövésébe Vukovics még beleért, de hárítani nem tudta. 1-1

62. perc: Hrepka szerzett hasonló gól, mint a Cegléd. Ő a kapus mellett is elhúzta és hat méterről passzolta a hálóba a labdát. 1-2

80. perc: Ismét Hrepka volt eredményes. 1-3

– Hosszú idő után mérkőzésen is láthatta csapatát.

– Az elmúlt három hétben sokat edzettünk. Nem volt friss a csapat. – mondta a találkozó után Garami József. – Kicsit fáradtabban játszottak, mint számítottam. Az első félidőben a támadójáték akadozott, de ez összefüggött a korábban elmondottakkal

Mit látott a két új fiú, a visszatért Ramos, és a próbajátékos Vukovics mozgásán?

– Ramos fáradt volt őt megviselte ez a bő húsz nap, erős volt számára a terhelés. Vukovics jó mozgású, gyors kapus.

Köszönjük a józsefvárosi szurkolóknak, hogy a felhívásnak eleget téve elkísérték csaptunkat!

A következő előkészületi mérkőzésre február 3-án, kedden, délután fél háromkor kerül sor a Vasas SC ellen, a Fáy utcában.