Dupla, bombagól, 11-es védés - kölcsönfigyelő

2019-02-14

Állandó rovatunkban ismét összegeztük a kölcsönadott játékosaink teljesítményét.

Monor
Sági Milán, Palincsár Martin, Farkas Norbert és Szuhodovszki Soma is a kezdőcsapatban kapott helyett, utóbbit Szabó Dominik váltotta a 79. percben. Kiegyenlített meccsen a Monor rászolgált volna az 1 pontra Győrben, de 2-1 lett a vége. A meccs legemlékezetesebb jelenete a télen klubunktól "kikölcsönzött" Farkas Norberté volt, aki bődületes gólt ragasztott szinte az alapvonalról a rövid felsőbe, de lendületes játékával végig veszélyt jelentett.

Szuhodovszki is majdnem eredményes volt, fejese pár centivel kerülte el a kaput.

Myke Bouard Ramos (Al-Ittihad Kalba)
Csapata legutóbbi bajnokijára még pár napja került sor. Szélsőnk duplázott a 4-2-re elveszített meccsen: előbb 16 méterről talált be, majd fejjel volt eredményes.
A két gól megnézhető itt!

Demjén Patrik (Budaörs)
Komoly szerepe volt a Budaörs bravúros sikerében: 2-0-ra verték idegenben a dobogós Kaposvárt. Az első félidőben is volt egy nagyobb mentése Demjénnek, ám a meccs legfontosabb jelenete az volt, amikor jó ütemű vetődéssel büntetőt hárított.

Szatmári István, Mezei Szabolcs, Lustyik Levente (Békéscsaba)
Szatmári István továbbra is gólerős: ismét betalált, és ezzel 12 góljával ott van a góllövőlista élbolyában. A ZTE ellen a hajrában ballal helyezett a jobb alsó sarokba, kialakítva ezzel az 1-2-es végeredményt.

Mezei Szabolcs is végig a pályán volt (neki volt egy veszélyes 20 méteres lövése, amit védett a ZTE kapusa), míg Lustyik Leventének csereként 23 perc jutott.

Bese Balázs, Hinora Kristóf és Talabér Attila (Vasas FC)
Bese Balázs a Vasas egyik legjobbja volt, sokat tett az angyalföldiek győzelméért (3-2), hiszen a Csákvárnak több lehetősége akadt, ám a kapus többször is nagyot mentett. Talabér ezúttal kispados volt, míg Hinora Kristóf sérülése után lábadozik.

Nagy Zsombor (Dorog)
Most is 90 percen át a pályán lehetett. Csapata 2-0-ra kikapott a Soroksártól.

Varga Szabolcs (Vác)
Végig a pályán volt a listavezető Gyirmót elleni bravúros pontszerzés (1-1) során.

Gréczi Márton Péter (Tiszakécske)
A kispadról szállhatott be, 13 perc jutott neki a Mosonmagyaróvár elleni, 1-1-es mérkőzésen.