Drljo hatalmas kapufát lőtt, Kaka először volt kezdő az NB II-ben - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2022-02-22

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Mint ismert, klubunk a 2021/2022-es szezonban az NB III-ban is indított csapatot, így fiataljaink a felnőttek között fejlődhetnek tovább. Vannak viszont olyan futballistáink is, akik a másodosztályban vagy külföldön bizonyíthatnak. Kölcsönfigyelő rovatunkban az ő teljesítményükről számolunk be.

Bese Balázs nem állt a szakmai stáb rendelkezésére, míg Zuigéber Ákos kispados volt a Dorogi FC ellen (2-0).

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós kezdőként 84 percet játszott a Budafoki MTE elleni vesztes bajnokin (0-2).

Kecskeméti TE:
Varga Bence több védést is bemutatott az Aqvital FC Csákvár ellen, csapata 2-1-es vereséget szenvedett idegenben.

FC Ajka:
Lehoczky Roland eltiltás miatt nem léphetett pályára a PMFC elleni győztes találkozón (1-0).

PMFC:
Bíró Bence a 66. percben lépett pályára az FC Ajka ellen, de csapattársaihoz hasonlóan ő sem tudott a kapuba találni, így 1-0-ra kikaptak.

Szentlőrinc SE:
Andrija Drljo a Békéscsaba ellen is agilisan futballozott, az 54. percben hatalmas kapufát lőtt. A 75. percben őt váltotta Biben Barnabás. Nagy Barnabás kispados volt, míg Törőcsik Péter nem állt a szakmai stáb rendelkezésére a 2-1-re megnyert mérkőzésen.

Drljo kapufája 1:19:55-től:

Békéscsaba 1912 Előre:
Winter Dániel kispados volt a Szentlőrinc ellen (1-2).

Tiszakécskei LC:
Kosznovszky Márk végigjátszotta a Szegend-Csanád Grosics Akadémia elleni összecsapást. A tavaszt jól kezdő csapata ezúttal hazai pályán futott bele komoly vereségbe (0-4).

Nyíregyháza Spartacus FC:
Kaka Godwords először volt kezdő az NB II-ben. Jobbhátvédünk remek védőmunkát végzett a 90 perc során, a Budaörs játékosai ugyanis nem tudtak a kapuba találni (0-0).

Sönderjyske:
Prosser Dániel nem állt a szakmai stáb rendelkezésére a dán bajnokság első tavaszi fordulójában. Csapata az Aarhus ellen már két góllal is vezetett, végül 3-2-re kikapott.