HÍREK

Dóra Donát: "Gyermekkori álmom vált valóra a profi szerződéssel" (lapszemle)

2022-06-22

Dóra Donát: "Gyermekkori álmom vált valóra a profi szerződéssel" (lapszemle)

Dobogón szeretne zárni NB III-as csapatunkkal és bemutatkozna az első keretnél a visszatérő hátvéd.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, egykori játékosunk, Dóra Donát visszatér klubunkhoz. A 20 éves védő 2016 és 2020 között nevelkedett a Sándor Károly Labdarúgó Akadémián, a 2022-23-as idényben pedig NB III-as együttesünket fogja erősíteni, amiről a szegedma.hu portálnak nyilatkozott.

"Gyermekkori álmom vált valóra azzal, hogy profi szerződést kaptam az MTK-tól! Korábban nagyon szép éveket töltöttem a Sándor Károly Labdarúgó Akadémián. A szerződés létrejöttében biztosan sokat számított, hogy a legtöbb utánpótlásedző ismer és a vezetőség is tisztában van a képességeimmel.” - fogalmazott Dóra.

A 20 éves játékos az elmúlt két idényt a Szegedi VSE, majd a Makó együtteseinél töltötte, az előttünk álló évadban pedig az a célja, hogy előkelő helyen zárjon klubunkkal.

"Az egyéni célom, hogy minél többet fejlődjek és bemutatkozzak az első keretnél. Csapatszinten az a cél, hogy az MTK visszajusson az élvonalba, az NB III-as együttessel pedig szeretnénk a dobogón zárni.” - mondta Dóra Donát.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-07-17 09:30 SÁNDOR KÁROLY LABDARÚGÓ AKADÉMIA

MTK BUDAPEST

VS

MTK BUDAPEST II

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman