Döntőig menetelt a 2006-os csapat

2016-09-22

Szombaton és vasárnap a Lengyelországban, Bedzinben szereplő MTK 2006-os csapatunk sikerrel vette a legtöbb eléjük gördülő akadályt.

Szombaton a csoportmérkőzések során, a körbeveréseknek köszönhetően „csak” a 4. helyen végzett a csapat, ami még a „Bajnokok Ligája” névre keresztelt felsőházat érte, így az egyenes kieséses szakaszban az első összecsapást a másik csoport győztesével, az AS Trencinnel vívtuk. A gyerekek nagy elszántságról tettek tanúbizonyságot, hiszen végig jobb játékot, és több helyzetet hozó produkcióval rukkoltak elő. A játékot a 2x10 perces összecsapás utolsó perceiben siker koronázta, így a legjobb négy között találtuk magunkat. Az elődöntőben azzal a Znicz Pruszkówal találkoztunk, amelyik a csoportban kiénekelte a sajtot a szánkból, de az elődöntőben megint bebizonyosodott, hogy az a csapat a sikeresebb, aki jobban akarja a győzelmet. A BL utolsó összecsapásán, a döntőben szintén egy számunkra már ismerős ellenféllel találkoztunk, a Spart Zabrzeval, ám kemény és gyors játékukkal szemben nem találtuk az ellenszert, így maradt az ezüst.

[image]

Gratulálok a csapat tagjainak: Kádár – Mudri, Sus – Guger, Pálvölgyi, Almomani – Klein (Balajthy, Mike, Lehel, Doroszlay)

Eredmények:

Csoportmérkőzések:

MTK Budapest 2006 - Reprezentacja Bedzina 2-0 Gólszerző: Almomani Nathaliel, Klein Konstantin

MTK Budapest 2006 - Ruch Chorzów 6-1 Gólszerző: Sus Kameron, Klein Konstantin (2), Almomani Nathaniel, Pálvölgyi Patrik, 1 öngól

MTK Budapest 2006 - Wisla Kraków 2-1 Gólszerző: Guger Gyula, Pálvölgyi Patrik

MTK Budapest 2006 - MSK Zilina 0-0

MTK Budapest 2006 - Sparta Zabrze 0-2

MTK Budapest 2006 - APN Piotrków Trybunalski 7-1 Gólszerző: Balajthy Balázs, Lehel Dániel, Pálvölgyi Patrik, Almomani Nathaniel (2), Doroszlay Ádám, Sus Kameron

MTK Budapest 2006 - Znicz Pruszków 2-4 Gólszerző: Mudri Márk, Lehel Dániel

Kieséses szakasz:

Negyeddöntő:

MTK Budapest 2006 - AS Trencin 1-0 Gólszerző: Klein Konstantin

Elődöntő:

MTK Budapest 2006 - Znicz Pruszków 3-3 Gólszerző: Pálvölgyi Patrik, Guger Gyula, Mudri Márk (büntetőkkel 5-4 Sus Kameron, Mudri Márk, Guger Gyula, Balajthy Balázs, Klein Konstantin)