HÍREK

Csütörtökön avatták az MTK támogatásával létrejött sportpályát az ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskolában

2022-05-27

Csütörtökön avatták az MTK támogatásával létrejött sportpályát az ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskolában

Kanta József és Kenesei Krisztián is részt vettek az ünnepségen.

Május 26-án, ünnepélyes keretek között adták át az ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola új sportpályáját. Az eseményen pedig ott voltak az MTK Budapest képviselői is, mivel az általános és középiskola sportpályájának korszerűsítésére klubunk közreműködésével került sor.

Többek között Kanta József, Balogh Béla, Federico Groppioni és Kenesei Krisztián jelenléte mellett a korszerű, négyévszakos pályát büntetőrúgó, büntetődobó és tanár-diák-öregdiák versenyekkel avatták fel.

Klubunk elkötelezett a közösség és a fiatalok sportolási lehetőségének biztosítása mellett, így örömmel állt egy olyan kezdeményezés mellé, amely az aktív labdarúgás melletti elköteleződést növelheti.

Kapcsolódó cikkek

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman