Csenterics védte Zuigéber bombáját, Zsóri szép gólt szerzett - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2024-02-26

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence az ötödik tavaszi fordulóban is kezdőként lépett pályára, és végigjátszotta a Kecskeméti TE ellen 3-1-re megnyert hazai bajnokit.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Zuigeber Ákos kezdőként 66 percet kapott a BVSC-Zugló ellen 2-0-ra megnyert találkozón. Az első félidő ráadásában volt egy éles szögből eleresztett szabadrúgása, melyet Csenterics a bal felsőből a kapufára tolt.

Tiszakécskei LC:
Lehoczky Roland eltiltása miatt nem lépett pályára a Szombathelyi Haladás otthonában.

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin a szünetben állt be csereként a Soroksár SC otthonában, csapata 2-1-re elveszítette az összecsapást.

Pécsi MFC:
Miknyóczki Ádám a 79. percben kapott lehetőséget az FC Ajka ellen, de ő sem tudott segíteni csapatának a döntetlen kiharcolásában (0-1).

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián védte ezúttal is a fővárosiak kapuját. A Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni 0-2 alkalmával több védése is volt, a legnagyobb bravúrt Zuigeber Ákos szabadrúgásánál mutatott be, amikor a bal felsőbe tartó labdát a kapufára tolta.

Zsóri Dániel kezdett az Aqvital FC Csákvár ellen, a 49. percben négy méterről, sarkazós mozdulattal vette be a vendégek kapuját. A 63. percben, 1-0-ás vezetésnél lecserélték, csapata pedig 2-1-re kikapott. Merényi Ádám sérülése miatt hiányzott.

Gyirmót FC Győr:
Szőke Gergő a kezdőcsapat tagja volt a Credobus Mosonmagyaróvár otthonában. A 2-2-re végződő találkozón közel járt a gólhoz, de a 45+1. percben kitolta a hazai kapus a bal alsóba tartó lövését.