Csenterics mindent védett, Zsóri gólt lőtt, Merényi visszatért - Így teljesítettek a kölcsönadottak

2024-03-19

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence kezdőként lépett pályára a DVSC elleni bajnokin, de az 5-1-re elveszített mérkőzésen további két csapattársához hasonlóan a szünetben lecserélték.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Zuigéber Ákos sérülés miatt nem volt bevethető a Nyíregyháza Spartacus FC elleni idegenbeli rangadón (0-0).

Tiszakécskei LC:
Lehoczky Roland végigjátszotta a Budafoki MTE elleni összecsapást (2-2).

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin 71 percet töltött a pályán a Credobus Mosonmagyaróvár ellen (2-1). Támadónk aktívan futballozott, a 4. percben lövését bravúrral védte a vendégek kapusa, csapata vezető góljában pedig fontos szerepet játszott a labdaszerzésével.

Pécsi MFC:
Miknyóczki Ádám végigjátszotta az Aqvital FC Csákvár vendégeként 1-0-ra elveszített találkozót.

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián több védés mellett egy komoly bravúrral segítette csapatát 3-0-ás győzelemhez a Kolorcity Kazinbarcika SC ellen.

Budafoki MTE:
Zsóri Dániel kezdőként 82 percet játszott a Tiszakécskei LC otthonában. Az első félidő végén ziccert hibázott, az 52. percben büntetőből azonban ő szerezte csapata első gólját.

Merényi Ádám arccsonttörése után visszatért, kezdőként 72 percet kapott a 2-2-re végződő mérkőzésen.