Csenterics gólpasszal és kapott gól nélkül zárt - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2023-10-24

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence kispados volt a Paksi FC ellen hazai pályán 5-2-re elveszített bajnokin.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland a 71. percben lépett pályára a Kisvárda Master Good otthonában 2-1-re elveszített találkozón.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Nagy Zsombor végigjátszotta az ETO FC Győr elleni rangadót (1-1). Csapata már hat bajnoki óta veretlen a másodosztályban.

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin végigjátszotta az FC Ajka otthonában 3-0-ra megnyert bajnokit. Csapata már 31 perc után két góllal vezetett, majd a 39. percben emberhátrányba került, mégis magabiztosan győzött.

Támadónknak az 51. percben volt egy éles szögből leadott lövése, amit bravúrral védett a hazai kapus, majd együttese harmadik találata előtt ő jegyezte a gólpassz előtti átadást.

Barkóczi Benedek további hét csapattársával együtt nem volt bevethető.

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián remek teljesítményt nyújtott a BFC Siófok ellen (2-0). A 26. percben Major, az 53. percben Dénes, míg a lefújás előtt Szedlár lövésénél is nagyot védett.

Emelett csapata második góljánál kirúgása után az elmélázó siófoki védők közül Mucsányi lépett ki a labdával, kicselezte a kapust és a jobb alsó sarokba gurított.

A gólpassz IDE kattintva tekinhető meg, a jelenet 1:29:00-tól láható a közvetítésben!

Balogh Máté ezúttal nem kapott játéklehetőséget.

Merényi Ádám kezdőként 72 perc játéklehetőséget kapott a Soroksár SC ellen (0-0). Vasvári Zoltán váltotta őt, akinek a 81. percben volt egy lövése, de a védők blokkolni tudtak.