Boris: "A támadójáték biztató volt, a kapott gólokat ki kell elemezni"

2021-01-24

Vezetőedzőnk így értékelte a Budafoki MTE elleni találkozón történteket.

Michael Boris: - A második meccsünk volt az évben, hiszen nehezen alakult számunkra az előszezon, ennek ellenére jól kezdtünk, hiszen korán gólt szereztünk. Mindkét kapott gólról beszélni kell majd edzésen, hogyan kell védekezni ezeknél a szituációknál, mert elkerülhető helyzetből születtek. Támadásban egész jók voltunk, megvolt a sebesség, de a harmadik gólt meg kell lőnünk ilyen helyzetben. Erre meg is volt a lehetőségünk, főként az első félidőben, de összességében reális a döntetlen. A Budafok jól használta ki a gyors játékosait, így ők is veszélyt jelentettek. A végén nyomás alatt tartottuk a hazai csapatot, de ez már nem ért újabb gólt, így mindkét csapat pontot szerzett, gratulálok a Budafoknak. Ami az újakat illeti: hétről hétre mindketten egyre jobbak lesznek, de még szokniuk kell a mi játékrendszerünket. Alho egy másik országból jött, Roli pedig más stílushoz volt a Ferencvárosnál szokva, de mindkét labdarúgó nagy erősítés lehet. Vannak még hiányzóink, reményeink szerint 2-3 héten belül mindenki rendelkezésre áll majd, és minden játékos azonos szinten lesz.