HÍREK

"Az NB III-as csapat remek lépcsőfok fiataljainknak a profi felnőtt futball felé" (videó)

2021-06-25

"Az NB III-as csapat remek lépcsőfok fiataljainknak a profi felnőtt futball felé" (videó)

Mint arról beszámoltunk, klubunk ismét indít NB III-as csapatot, amelynek létrehozása remekül szolgálja a sportszakmai céljainkat, az akadémiáról kikerülő játékosok fejlődését és integrálását a felnőtt futballba. A Kanta József vezette második csapatunknál komoly MTK-kötődéssel bíró szakmai stáb állt össze, az együttes minél sikeresebb működéséért dolgozik majd Pölöskei Gábor is szakmai vezetőként, aki játékosként, vezetőedzőként, pályaedzőként és UP-edzőként is segítette már klubunkat.

Alábbi interjúnkban ő beszél a szerepéről és az NB III-as csapat indításának előnyeiről.

 

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-07-26 18:00 ZTE Aréna

ZTE FC

VS

MTK BUDAPEST

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman