A hétközi és a hétvégi fordulóban is lehetőséget kaptak játékosaink - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2022-11-14

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Kecskeméti TE:
A hétközi játéknapon pihenőt kapott, az esztendő utolsó bajnoki fordulójában viszont ismét Varga Bence nevével kezdődött az újonc összeállítása. Kapusunk a ZTE FC otthonában több magabiztos védés mellett a 45. percben hatalmas bravúrt mutatott be Kálnoki-Kis fejesénél a 0-0-ra végződő összecsapáson.

HR-Rent Kozármisleny:
A hétközi fordulóban Kosznovszky Márk kezdőként 70 percet játszott a Nyíregyháza Spartacus FC vendégeként 2-0-ra elveszített mérkőzésen, míg Guth Ádám az utolsó 20 percre szállt be. A hétvégi ETO FC Győr elleni 1-1 alkalmával Kosznovszky végig a pályán volt, míg Guth kezdett, de a szünetben lecserélték. Osei Clinton egyik mérkőzésen sem volt kerettag.