A győri bravúr sorozatban a negyedik győzelem

2014-09-27

A hajrában szerzett két góllal fordított a tavalyelőtti bajnok otthonában az MTK Budapest. A győri győzelem sorozatban a negyedik siker. Ezúttal ugyan némi szerencse is kellett a három pont begyűjtéséhez, de már 21 pontos a csapat és fölfele kezd elszakadni a középmezőnytől. Győri ETO FC - MTK Budapest FC 1-2 (0-0)

Győri ETO FC – MTK Budapest FC 1-2 (0-0) az OTP Bank Liga 9. fordulójában

Gólszerzők: Stresti az 57. percben, illetve Strestik öngól a 80. percben, Hrepka a 86. percben

Vezette: Iványi Zoltán (Albert I., Medovarszky J., - Erdős, Oláh G.)

Győri ETO FC: 1 Pogacsics – 22 Svec, 16 Lipták, 18 Lang, 3 Dinjar – 17 Pátkai, 23 Windecker, 14 Rudolf, 24 Kamber, 21 Strestik – 20 Priskin

Csere: Priskin helyett Varga R. a 68., Windecker helyett Stieber a 76., és Strestik helyett Martinez a 83. percben

Sárga lap: Windecker a 38., és Pátkai a 47. percben

Vezetőedző: Horváth Ferenc

MTK Budapest: 1 Hegedüs - 2 Nagy, 5 Kelemen, 21 Vukmir, 25 Hidvégi - 16 Pölöskei, 24 Poór, 19 Kanta - 17 Vass P, 14 Torghelle, 7 Horváth

Cserék:
Torghelle helyett Csiki a 68., Vass P., helyett Hrepka a 80., és Horváth helyett Bese ugyancsak a 80. percben

Sárga lap: Nagy T., a 26., Torghelle a 34., és Vukmir az 53. percben

Szakmai Igazgató: Garami József

[image]

Horváth Ferenc: (vezetőedző): Nem lőttük be a helyzeteinket és szerencsétlen szituáció után lövés nélkül egyenlített az MTK.

Garami József (szakmai igazgató): - A küzdőjelleg dominált a mérkőzésen. Rudolfot és a többi remek győri támadót nehezen tartottuk, de szerencsére most elég határozottan futballoztunk és, emiatt nyerhettük meg a találkozót. Elégedett vagyok a látottakkal.