HÍREK
Megérkeztek Törökországba a labdarúgók
2015-02-09
A Bécs melletti Schwechatról indulva, mintegy két és fél órás repülés után landolt Antalyában a gép, itt buszra szálltak és szűk harminc perc múlva érkeztek meg Belekbe, az Arcadia Hotelbe, ahol elfoglalták szobáikat.
A repülést ki-ki vérmérséklete szerint, vagy korábbi tapasztalataira hagyatkozva, illetve humorérzéke felhasználásával viselte. Van, aki még életében nem repült, van, aki nem kedveli és olyan is, aki gyűlöli a repülőgép gyűjtőnévvel körülírható közlekedési eszközt.
A gyors vacsora alatt megbeszélték a holnapi menetrendet, majd a játékosok éjjel egy óra felé kerültek ágyba, így a hétfő délelőtt pihenéssel telik. Az első gyakorlást délutánra rendelte el Garami József, szakmai igazgató.
Belekben 10-12 fok fogadta a játékosokat, de mindenki bízik abban, hogy napközben ennél jóval kellemes lesz az idő.
Kapcsolódó cikkek
következő Mérkőzés
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK Budapest hírlevél
Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:
