HÍREK
Deutsch Bence még tavasszal pályára lépne
2015-02-13
A Vasas elleni felkészülési mérkőzésen szenvedett lábközépcsont-törést Deutsch Bence, az MTK Budapest védője. A fiatal játékos túl van a műtéten és immár otthon heverheti ki a beavatkozás fáradalmait. Mint a futballistával való beszélgetésből kiderül, a nem kívánt pihenés helyett szívesebben izzadna Törökországban a csapattársakkal.
– Hogy vagy, jól sikerült a műtét?
– Orvosi szempontból – a jelek szerint – minden jól alakult és szerencsére már fájdalmaim sincsenek. Előttem áll még a kontrollvizsgálat, de bizakodó vagyok, hogy a kellemetlen sérülésen minden komplikáció nélkül lehetek majd túl. Sokat segít, hogy immár otthon lábadozom, talán nem kell magyarázni, ez mennyivel kellemesebb a kórházi környezetnél.
– Nem lehetett könnyű feldolgozni, hogy lemaradtál a törökországi edzőtáborról.
– Ne is mondd, mindig a pályán lennék legszívesebben! Amúgy sem kenyerem a tétlenkedés, de most sajnálom igazán, hogy nem lehetek a többiekkel.[image]
– A sérülésed ellenére gondolom nem estél ki a csapat életének vérkeringéséből.
– Nem bizony! Nagyon jólesik, hogy rengetegen kerestek és keresnek az állapotom felől érdeklődve és mi sem természetesebb, hogy én is követem a beleki eseményeket. Nagyon örültem az első találkozón aratott háromgólos sikernek, ami jó előjele lehet a sikeres tavasznak.
– Annak a tavasznak, aminek akár Deutsch Bence is részese lehet?
– Remélem így lesz. Pozitívan állok a rehabilitációs munka elé, amelynek pontos részletei csak a kontrollvizsgálat után dőlnek el. Rajtam nem fog múlni, mindent megteszek majd a gyors felépülésért, de azt is tudom, siettetni semmit nem szabad.
Kapcsolódó cikkek
következő Mérkőzés
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK Budapest hírlevél
Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:
